Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie / Warszawa w Budowie 6

Co właściwie sprawia, że dzisiejsze mieszkania są tak inne, tak pociągające?
Spotkanie z Freunde von Freunden

  • Co właściwie sprawia, że dzisiejsze mieszkania są tak inne, tak pociągające?
    Dean Di Simone, projektant i dyrektor kreatywny, mieszkaniec Nowego Jorku. Fot. Brian W. Ferry, dzięki uprzejmości Freunde von Freunden

Freunde von Freunden (niem. „Znajomi znajomych”) to międzynarodowy magazyn prezentujący sylwetki osób działających w przemysłach kreatywnych i kulturze, portretujący je w ich mieszkaniach, pracowniach i miejscach, w których przebywają na co dzień.

Jego misją jest zobrazowanie wielości spojrzeń na miasta, przemysły artystyczne i miejskie style życia. Poprzez szczere wywiady i reportaże fotograficzne portretujące postaci z krwi i kości, FvF przyciągnęło uwagę czytelników na całym świecie, a jego przesłanie pozostaje ponadnarodowe.

Redakcja FvF składa się z grupy przyjaciół szukających autentyczności dla swoich czytelników, przyjaciół, i dla samych siebie. Jej siła polega na świadomości współczesnej kultury oraz różnorodności talentów osób o różnych zawodach. Jako grupa, FvF angażuje się i łączy w coraz rozleglejszą, zaufaną sieć intrygujących i ciekawych świata indywidualistów.

Wspierana rozległą siecią współpracowników z ponad 60 miast na całym świecie, FvF kieruje swój wrażliwy, inteligenty i wyrafinowany przekaz / kontent przez kilka kanałów dystrybucji.