Dar
Akcja artystyczna

• Dar
    fot. Materiały prasowe

Od 4 do 9 listopada artyści - Jacek Adamas, Bruno Althamer, Paweł Althamer, Katarzyna Górna, Jacek Markiewicz, Roman Stańczak, Artur Żmijewski, Rafał Żwirek zapraszają na Inżynierską 3 do udziału w akcji „Dar”.

W pracowni na Inżynierskiej 3/ 13 będziemy pracować nad przygotowaniem „Daru dla Ukrainy”. Będzie to Dar złożony z prac - wykonanych podczas wspólnej pracy w ramach Warszawy w Budowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej pracy nad powstawaniem dzieł (można też przynieś własny „dar”). Powstałe dzieła zostaną zapakowane do skrzyń i wysłane do jednego z ukraińskich muzeów, położonego w rejonie zniszczonym walkami z wojskiem rosyjskim. Dar ma charakter materialnego i symbolicznego wsparcia społeczeństwa ukraińskiego - w skali, jaka jest dla nas dostępna.

Liczymy na udział innych twórców (również amatorów) w naszym przedsięwzięciu.

Pracownia otwarta będzie codziennie w godzinach 17-20